Музичний гурт "Кактус" - Василь Василь Басалига
«Василько», – так кличуть його рідні, друзі та близькі. Та не тому що він маленький чи розбещений. Ні. Це дуже вихована, врівноважена, роботяща, інтелігентна людина. А ще дуже комунікабельна. Любить і вміє спілкуватися з людьми. Завжди спитає: «Як здоровя?», «Як справи?». Змалку любить музику і гарно співає. Вчився в музичній школі по класу «баян». А коли вчився в Львівському коледжі комп’ютерних технологій почав з хлопцями співати, а згодом організував гурт «Кактус».
Дуже подобається робити людям приємне, забавляти їх гарною музикою, а іноді дотепними жартами.
 Музичний гурт "Кактус" - Юра Юра Барабаш
Творчо обдарована особистість, у якої мелодійно лунали плачі, коли він був ще немовлям. А музичний слух неодноразово ставав запорукою успіху у здобутті музичної освіти. Завжди веселий та усміхнений, має про запас жарт на будь-яку тему. На коментар будь-якої ситуації йому потрібно декілька секунд. Про його музичний талант дуже скоро дізнались сусіди, бо їх оплески часто лунали “молотком по батареї”. Тому і не дивно, що саме Юра став ініціатором “екзотичної” назви гурту “Cactus”
 Музичний гурт "Кактус" - Макс Максим Барабах
Скромний, врівноважений чоловік, чудовий музикант і хороший друг. Обожнює виконувати інструментальну музику, а особливо гру на саксофоні. Незважаючи на класичну освіту, він завжди прагнув грати джаз та імпровізаційну музику, тому, що через неї легко пояснити глибину любові виконавця до народної музики рідного краю. Недавно його запросили в високопрофесійний гурт “Кактус”, який надає йому можливість своїм виконанням дарувати людям хорошу професійну музику і отримувати від неї не тільки задоволення, а й ріст в майстерності виконання інструментальної музики.